Oferta banków, wniosek przez internet

kredyty, konta, finanse dla Ciebie i dla firmy


Doradztwo ds. nieruchomości

Doradztwo ds. nieruchomości to usługa skierowana do osób, pragnących sprzedać lub kupić mieszkanie, dom czy też działkę. Osoba pracująca w tej branży ma za zadanie pomóc swym klientom znaleźć odpowiednie mieszkanie, spełniające wszelkie ich wymagania i potrzeby, dokonać dobrej inwestycji kapitału, uwzględniając różne dostępne na rynku oferty, sprawdzić wybrany lokal pod kątem jego wad oraz zalet i zagwarantować bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji.

W przypadku osób, które planują sprzedać swe mieszkanie czy dom doradztwo ds. nieruchomości pomaga w wystawieniu odpowiedniej oferty, w kalkulacji odpowiedniej ceny, zgodnej z panującymi na rynku trendami, a następnie w wyszukaniu potencjalnych klientów, zainteresowanych kupnem danej nieruchomości oraz dopełnieniu wszelkich formalności, dbając tym samym o ich prawne bezpieczeństwo.

Choć czasami wydawać się może, że inwestowanie w tego typu usługi wiąże się jedynie z dodatkowymi kosztami, skorzystanie z oferty dobrej firmy, może znacznie obniżyć opłaty związane z kupnem lub sprzedażą nieruchomości, sprawiając tym samym, że cała transakcja będzie dla nas znacznie bardziej opłacalna.

Oferta doradztwa ds. nieruchomości:

Doradztwo ds. nieruchomości

Home Broker

  • Ponad 35 000 ofert nieruchomości z całej Polski!
  • „0 zł prowizji na rynku pierwotnym”
  • Ponad 750 inwestycji z rynku pierwotnego!
  • Pomoc prawno - formalna
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane