Oferta banków, wniosek przez internet

kredyty, konta, finanse dla Ciebie i dla firmy


Inwestycje alternatywne

W obecnym czasie inwestorzy mają wiele różnych opcji lokowania swojego kapitału pieniężnego. Oprócz najbardziej popularnych sposobów pomnażania swych środków, istnieją również jednak i inwestycje alternatywne, które pozwalają odejść nieco od schematu i spróbować innych możliwości.

Inwestycje te obejmują często zarówno aktywa finansowe jak i te niefinansowe, których przykładem może być złoto, wina, dzieła sztuki, a nawet wartościowe przedmioty kolekcjonerskie. Rynek jest na tyle różnorodny, że znaleźć w nim można taki sposób inwestowania własnych pieniędzy, który najbardziej spełnia nasze oczekiwania.

Opcja ta sprawdza się najlepiej w przypadku pasjonatów, którzy tworzą związane ze swoimi zainteresowaniami kolekcje przez lata, a następnie są w stanie zarobić na nich naprawdę wiele, choć początkowo koszty ich zakupów do znacznych nie należały.

Inwestycje alternatywne wiążą się jednak także z pewnym ryzykiem i ograniczeniami, wynikającymi z tego, że jedna osoba jest w stanie zająć się tylko jedną dziedziną inwestycji. Aby na tym zyskać, posiadać trzeba również odpowiednią wiedzę, którą czasem zdobywa się latami.

Oferta inwestycji alternatywnych:

Inwestycja alternatywna

Kokos.pl

  • sam podejmujesz decyzję o udzieleniu pożyczki lub odrzuceniu oferty
  • specjalny pakiet zabezpieczeń, który chroni Twoje inwestycje
  • nasz system sprawdza, czy potencjalny pożyczkobiorca jest rzeczywiście właścicielem konta, na które zostanie przekazana pożyczka
  • dzielimy kwotę pożyczki na kilku/kilkunastu inwestorów - dywersyfikacja ryzyka

Produkty polecane