Oferta banków, wniosek przez internet

kredyty, konta, finanse dla Ciebie i dla firmy


Leasing

Leasing jest umownym stosunkiem cywilno-prawnym, dzięki któremu sfinansować możemy daną inwestycję, uzyskując wybrany przez siebie produkt, jednak nie musząc jednorazowo uiszczać pełnej jego wartości.

Podczas trwania umowy leasingowej przedmiot jest własnością podmiotu finansującego, zwanego leasingodawcą. Leasingobiorca korzysta z kolei z danej rzeczy w celach gospodarczych, opłacając ustalone wcześniej raty.

Dzięki tej formie finansowania danego produktu, leasingobiorca ma możliwość wliczenia wszystkich rat w koszty uzyskania przychodu. Jest to wspaniała opcja dla przedsiębiorców, którzy nie posiadają środków własnych na pokrycie kosztów potrzebnego przedmiotu i nie chcą bądź nie są w stanie zaciągnąć na niego kredytu. Leasing stanowi niezwykle łatwą i stosunkowo szybką metodę finansowania swoich inwestycji, dlatego też z opcji tej korzysta coraz większa liczba właścicieli firm.

W leasing wziąć można praktycznie każdą rzecz, która potrzebna jest w danym przedsiębiorstwie. Może być ona nowa, jak również używana, ruchoma lub nieruchoma. Najczęściej są to wszelkiego rodzaju pojazdy oraz maszyny.

Oferta leasingu:

Weź leasing

Wezleasing.pl

  • Prosty leasing: przyznawany na dowód osobisty!
  • Bez wkładu własnego
  • Bardzo długi okres finansowania: do 10 lat
  • Leasing również dla nowych, jednoosobowych firm
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane