Oferta banków, wniosek przez internet

kredyty, konta, finanse dla Ciebie i dla firmy


Rachunki inwestycyjne

Rachunki inwestycyjne to narzędzie niezbędne do inwestowania na giełdzie papierów wartościowych. Założyć je może właściwie każda osoba, która pragnie stać się aktywnym inwestorem i pomnażać w ten sposób zarobione przez siebie pieniądze.

Tego typu rachunek otwierany jest na potrzeby wybranego domu maklerskiego i dzięki niemu inwestor zakupić może walory na giełdzie papierów wartościowych. Ponadto rachunek ten może służyć także do przechowywania informacji o posiadanych środkach pieniężnych czy też papierach wartościowych oraz do wykonywania zleceń transakcji kupna i sprzedaży, które wykonywane są w jego imieniu przez dany dom maklerski.

Rachunki inwestycyjne zarządzane są przez maklerów. Po dokonaniu zakupu pobierana jest z nich konkretna kwota oraz prowizja, w kolejnym kroku środki pieniężne przekazywane są domowi maklerskiemu.

Taki rachunek możemy dziś założyć w kilka minut bez wychodzenia z domu, mamy też zazwyczaj do niego stały dostęp internetowy. Jest to zatem niezwykle wygodna opcja dla osób, które chcą skutecznie obracać swymi finansami i na bieżąco obserwować tego rezultaty.

Oferta rachunków inwestycyjnych:

Rachunek inwestycyjny

Dom Maklerski BDM S.A.

  • 0 minimalnych wpłat, 0 opłat za otwarcie rachunku
  • dostęp do rachunku on-line
  • możliwość składania zleceń 24h na dobę
  • minimalne prowizje

Produkty polecane