Oferta banków, wniosek przez internet

kredyty, konta, finanse dla Ciebie i dla firmy


Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe chronią właściciela polisy przed kosztami związanymi z utratą majątku lub zniszczeniem dóbr, zabezpieczając go tym samym wskutek nieprzychylnych zdarzeń losowych lub jakiegokolwiek poszkodowana.

Do najważniejszych rodzajów ubezpieczeń majątkowych należy ubezpieczenie wypadkowe oraz chorobowe. Środki pieniężne wypłacane są wówczas wtedy, kiedy dojdzie do wypadku (również w pracy) lub kiedy posiadacz polisy zachoruje. Z tego typu ubezpieczenia, w zależności od podpisanej umowy, korzystać można jednorazowo lub regularnie.

Do ubezpieczeń majątkowych zalicza się także ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które wykorzystuje się w przypadku wyrządzenia przez właściciela polisy szkody innej osobie i potrzebie jej naprawienia. Polisa ta, zwana skrótowo OC, ma za zadanie spłacić osobę poszkodowaną za sprawcę danej szkody tak, aby nie musiał pokrywać on żadnych kosztów.

Ważną częścią tego rodzaju ubezpieczenia jest ponadto ubezpieczenie mienia, które chroni nas przed skutkami zniszczenia lub utraty majątku wskutek pożaru, kradzieży itp.

Oferta ubezpieczeń majątkowych:

Ubezpieczenie nieruchomości

Aviva

  • Gwarancja wypłaty odszkodowania w ciągu 10 dni
  • Ubezpieczenie od 100 zł rocznie
  • Ubezpieczenie od kradzieży, pożaru, przepięć
  • pomoc domowa i medyczna
Złóż wniosek Warunki

Ubezpieczenie mieszkania

Przewodnik Ubezpieczeniowy

  • poradnik internetowy, którego twórcą jest zespół ludzi specjalizujących się w branży ubezpieczeniowej
  • odbiorca portalu zyskuje możliwość porównania kilku polis ubezpieczycieli oraz wygodę zakupu ubezpieczenia z domu
  • znajdujący się na serwisie blog prowadzony przez ekspertów pomaga w podjęciu ważnych decyzji podczas wyboru ubezpieczenia, pomocne są również rankingi produktów ubezpieczeniowych
  • celem jest idealne dopasowanie polisy do potrzeb klientów
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane